Zabawki analne – sprawdź, co musisz o nich wiedzieć!

Zabawki analne – sprawdź, co musisz o nich wiedzieć!

Przyjemność z seksu może czerpać każdy – bez względu na orientację! Bogactwo rynku erotycznego zachęca Cię do kolejnych eksperymentów? Poznaj zatyczki analne i inne gadżety, które spotęgują doznania – solo i w parze! Co musisz wiedzieć o seks gadżetach – idealnych dla „tylnego wejścia”? Podpowiadamy!

Urozmaicony seks? Sprawdź, jak wykorzystać zabawki analne!

Seksualne eksperymenty solo albo w parze? Jeśli obydwoje macie ochotę na nowe doznania, to świetnie! Zabawki analne, w tym także zatyczki analne to propozycja skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, bez względu na orientację seksualną. Idealne podczas masturbacji i relaksujących zabaw solo, mogą być stosowane także jako urozmaicenie klasycznego stosunku. Wystarczy, że trafią we właściwe miejsce, zanim Twój penis znajdzie się w partnerce albo partnerze! Dodatkowa stymulacja pozwoli Ci przeżyć zupełnie nowe doznania i zintensyfikuje orgazm. To jednak nie koniec zastosowań – niepozorne seks gadżety urozmaicą również seks oralny i grę wstępną. Jakie masz możliwości?

Rodzaje zabawek analnych – dopasuj je do swoich potrzeb!

Chociaż seks analny budzi kontrowersję, jednocześnie budzi także ciekawość. Pamiętaj, by nie robić nic na siłę! Jeśli jednak chęć spróbowania wciąż miesza się z wewnętrznym oporem, sięgnij po zabawki analne. Jakie propozycje znajdziesz w dobrych sexshopach?

1. Koraliki analne

Ta zabawka dedykowana jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Zaprojektowana w taki sposób, by połączone ze sobą koraliki stopniowo zwiększały swoją objętość, służą dostarczaniu intensywnych doznań. Jak ich używać? Wprowadzone odpowiednio wcześnie, powinny zostać wyjęte w kulminacyjnym momencie – wówczas zintensyfikują i wydłużą orgazm, pozwalając czerpać jeszcze większą przyjemność ze zbliżenia. Idealne także do zabaw solo, wymagają szczególnej pielęgnacji – dlatego powinny być wykonane z odpowiednich, łatwych do czyszczenia materiałów.

2. Masażery prostaty

Masażer prostaty to seks gadżet dla mężczyzn! Zabawka wyróżnia się specjalnie wyprofilowanym kształtem, dzięki czemu umożliwia stymulację męskiego punktu G i maksymalnie zwiększa doznania. Co ciekawe – masażer prostaty to nie tylko przyjemna, erotyczna zabawa! Urządzenie dba o prawidłowe ukrwienie prostaty i zapobiega jej przerostowi w przyszłości. Wiedziałeś, że troska o zdrowie może być tak przyjemna?

3. Zatyczki analne

Charakteryzujące się podłużnym lub stożkowym opływowym kształtem, dedykowane są zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Idealne dla par i do erotycznych zabaw solo, mogą być stosowane także w trakcie klasycznego stosunku i seksu oralnego. Dostępne w różnych rozmiarach, zapewniają możliwość wyboru najlepszego sposobu stymulacji, także początkującym.