Co zrobić kiedy grawitacja płata Ci figle? Są na to sposoby!

Co zrobić kiedy grawitacja płata Ci figle? Są na to sposoby!

Maria Czubaszek powiedziała kiedyś, że „każda kobieta powinna w pewnym wieku ustalić, ile ma lat i już się tego trzymać”. Niestety, jakbyśmy się nie starały, czasami nasz wiek zdradza kondycja skóry – i nie pomogą na to cudowne kremy. Warto również pomyśleć o zabiegach kosmetycznych.

Maximus

Zabieg Maximus można stosować na całe ciało. Modelowanie owalu twarzy  podczas masażu głowicą polega na połączeniu fal radiowych z dynamiczną aktywacją mięśni, dzięki czemu redukujemy tkankę tłuszczową przy jednoczesnym wzmacnianiu mięśni twarzy. Efekt? Dzięki zabiegowi skóra stymulowana jest do przebudowy, stopniowo znika podwójny podbródek i obwisłe policzki, a nasza twarzy odzyskuje dawne rysy i młodzieńczy blask.

Accent

Accent łączy ze sobą dwie innowacyjne technologie – ultradźwięki i fale radiowe. Na czym on polega? Komórki tłuszczowe są naprzemiennie napisane i rozprężane, przez co dochodzi do ich uszkodzeń i stopniowego usuwania z organizmu. Ponadto podczas zabiegu stymulowane jest krążenie, a głowica masująca poprawia jędrność skóry. W efekcie skóra jest stymulowana do przebudowy i regeneracji, wzmaga się produkcja kolagenu i elastyny oraz poprawia mikrokrążenie.

Hi-Fu BTL Hipro

Jeśli Twoja skóra zwiotczała i już nie przypomina tej, którą miałaś w wieku nastolatki – nic straconego. Zawsze możesz wykonać sobie lifting… Boisz się inwazyjnych zabiegów? Jest na to rozwiązanie – na rynku pojawił się innowacyjny lifting, przy którym nie używa się skalpela. Jak to możliwe? Ultradźwiękowy lifting Hi-Fu po prostu podgrzewa tkankę tłuszczową. Zabieg ten ujędrnia i napina skórę, redukuje podwójny podbródek, likwiduje „kurze łapki” w okolicach oczu, zmarszczki i bruzdy na twarzy oraz podnosi opadające powieki. Zabieg można wykonywać nie tylko na twarzy – warto zastosować go również w okolicy szyi, dekoltu, ramion, a także innych części ciała, które potrzebują ujędrnienia.

Peelingi do misji specjalnych

Ujędrnianie skóry nie wymaga użycia igieł. Na rynku kosmetycznym dostępne są peelingi, które poprawiają kontur twarzy i koloryt skóry i mogą być stosowane przez cały rok – nawet latem.

 Preparat PQAge ma w swojej formule kwas TCA, kwas kojowy, nadtlenek mocznika i koenzym Q10, dzięki czemu ma bardzo silne działanie, ale jest przy tym bezpieczny dla skóry – nie złuszcza jej i nie powoduje uszkodzeń. Aplikacja peeelingu polega na wmasowaniu go w skórę. Zabieg jest relaksujący – pacjent nie czuje żadnego dyskomfortu. Efekt? Ujędrnienie i lifting skóry, wygładzenie niedoskonałości, wyrównanie kolorytu, zmniejszenie widoczności porów i zakończenie walki z trądzikiem. Uczucie gładszej i młodszej skóry odczuwamy od razu po zabiegu.

Peeling PRX T33 to z kolei połączenie kwasu trójchlorooctowego, kojowego oraz nadtlenku wodoru. Zabieg polega na wmasowaniu preparatu w skórę. Peeling stosowany jest w przypadku utraty napięcia skóry oraz posiadaniu blizn, rozstępów, trądziku czy przebarwień. Polecany jest również w profilaktyce przeciwstarzeniowej. PRX T33 nie tylko biorewitalizuje skórę, ale też liftinguje, oczyszcza i wybiela. Aby uzyskać oczekiwany efekt, warto powtarzać zabieg regularnie kilak razy do roku.

Endermolift LPG

Endermologia polega na stymulowaniu komórek, aby przywrócić skórze gęstość i zlikwidować oznaki starzenia. Mikroimpulsy wysyłane podczas masażu głowicą pobudzają produkcję włókien kolagenowych i elastynowych. W efekcie twarz nabiera blasku, odzyskuje dawny, pełny kształt, a skóra jest bardziej sprężysta i pozbawiona zmarszczek. Zabieg jest przyjemny i relaksujący, a po jego zakończeniu nie jest wymagana rekonwalescencja.

Igła w ruch

Stan naszej skóry niekiedy wymaga dogłębnego działania. Wtedy warto sięgnąć po preparaty wstrzykiwane w głąb skóry, które działają szybko i bardzo precyzyjnie.

Profhilo – molekuła młodości dla skóry

Preparat Profhilo wykorzystuje stabilizowaną termicznie molekułę hybrydową, zwaną molekułą młodości. Jej tajemnica polega na długotrwałym i powolnym uwalnianiu się z miejsca wstrzyknięcia. Po zabiegu skóra pobudzona jest do wytwarzania kolagenu i elastyny, dzięki czemu odzyskuje dawną jędrność i elastyczność. Znikają zmarszczki, opadnięte policzki i bruzdy w okolicy ust, a skóra staje się głęboko nawilżona.

Nucleofill

Nucleofill to preparat zawierający polinukleotydy, które głęboko odbudowują skórę już na poziomie komórkowym. Po prowadzeniu preparatu w skórę zostaje rozpoczęty proces biostymulacji, w efekcie którego skóra nie tylko się regeneruje, ale też zagęszcza i ujędrnia. Preparat dba również o antyoksydacyję oraz nawilżenie skóry. Pierwsze efekty widoczne są już po miesiącu.

Mezoterapia igłowa stretchcare

Mezoterapia igłowa to bezpieczny i bezbolesny zabieg, który odmładza skórę od środka. Dzięki doskonale połączonym składnikom zabieg daje efekt liftingu – skóra jest napięta, gładka, a rysy twarzy wzmocnione. Po kilku sesjach można pozbyć się przebarwień i uzyskać piękną, rozświetloną cerę.

Nici z kwasem hialuronowym

Nici z kwasem hialuronowym służą do podciągania tkanek miękkich – dają efekt liftingu bez użycia skalpela. Dzięki zabiegom można podnieść opadające policzki, poprawić owal twarzy, ujędrnić skórę czy unieść brwi. Zabieg jest szybki, bezpieczny i bezbolesny – przed jego rozpoczęciem skóra jest miejscowo znieczulana. Po jego wykonaniu może pojawić się obrzęk skóry czy delikatne zasinienie – jest to zupełnie normalne nie należy się tym przejmować. Na rynku medycyny estetycznej dostępne są nici z kwasem hialuronowym Aptos, nici liftingujące z haczykami Barb 4D czy nici liftingujące PDO.

W walce z niedoskonałościami skory trzeba wytoczyć ciężkie działa – z pewnością pomogą nam w tym zabiegi poprawiające owal twarzy dostępne w dobrych salonach kosmetycznych. Ważne jest to, aby na zabiegi zapisywać się tylko u profesjonalistów. Umów konsultację w naszym salonie kosmetycznym J’adore Instytut w Warszawie lub Krakowie