Profesjonalny sprzęt to szansa na wygranie walki z cellulitem!

Profesjonalny sprzęt to szansa na wygranie walki z cellulitem!

Artykuł sponsorowany.

Poszukujesz do swojego salonu sprzętu do redukcji tkanki tłuszczowej, a także urządzeń antycellulitowych? Idealnie trafiłeś! W ofercie PCZK znajdują się aparatury kosmetyczne, które stworzone zostały z myślą o wykonywaniu zabiegów najwyższej jakości. Zadbaj o reputację swojego salonu – wybierz sprzęt oparty o nowoczesne technologie i zapewnij bezpieczeństwo swoim klientom! Sprawdź jakie urządzenia do cellulitu przygotowaliśmy.

Dlaczego warto wybrać urządzenia od PCZK?

Dzięki PCZK w pełni można profesjonalnie wyposażyć swój salon kosmetyczny. Spora część oferty oparta jest o najnowsze technologie HI-TECH, które wykorzystywane są w zabiegach kosmetycznych i medycyny estetycznej. Urządzenia na cellulit i do zredukowania tkanki tłuszczowej posiadają certyfikaty medyczne, a oprócz tego ich skuteczność została potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi. Oczywiście w domowych warunkach również można podjąć walkę z cellulitem, ale wszyscy dobrze wiemy, że urządzenia dedykowane salonom są znacznie skuteczniejsze i wydajniejsze. Wykonując zabiegi usuwania cellulitu, otrzymujemy znacznie więcej korzyści! Nasze ciało staje się jędrniejsze, skóra jest napięta, niwelujemy poziom ryzyka na pozostanie nadmiaru skóry po wprowadzonej diecie, a przede wszystkim zwiększamy nasz poziom komfortu i zadowolenia!

Profesjonalne urządzenia antycellulitowe dostępne w ofercie PCZK

Marka PCZK stawia na najnowocześniejsze rozwiązania, dlatego specjalizuje się w produkcji aparatury wykorzystywanej w zabiegach np. fale uderzeniowe, dwutlenek węgla czy ultradźwięki. Dzięki temu w niewielkich odstępach czasowych można osiągnąć zamierzone efekty. Asortyment stworzony z myślą o zwalczeniu cellulitu i redukcji tkanki tłuszczowej, który znajdziemy w ofercie produktowej firmy, to m.in.:

  • REMFAT® – czyli nowoczesna platforma do modelowania sylwetki, wykorzystująca piezoelektryczną falę dźwiękową. Jest to wielofunkcyjne urządzenie radzące sobie z likwidacją podwójnego podbródka, wiotkością skóry, redukcją tkanki tłuszczowej, cellulitem czy ostrogą piętową.
  • JULIÉ® – urządzenia do usuwania cellulitu, rozstępów czy cieni pod oczami. Jest to sprzęt do karboksyterapii, czyli zabiegu, w którym wykorzystywany jest dwutlenek węgla.

Pamiętaj, że zadowoleni klienci są najlepszą wizytówką Twojego salonu. Z tego względu warto sięgnąć po profesjonalne urządzenia, które są nie tylko w pełni bezpieczne, ale także powodują, że efekty są znacznie szybciej widoczne! Inwestując w dobry sprzęt, masz pewność, że ta inwestycja z pewnością się opłaci, a klienci chętnie będą zapisywali się na kolejne zabiegi.

W Twoim salonie brakuje jeszcze innych urządzeń? Zapraszamy na stronę internetową PCZK, która dostępna jest po kliknięciu linku: https://www.pczk.com.pl/. Znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz!