Nowoczesny sposób na walkę z problemami ginekologicznymi

Nowoczesny sposób na walkę z problemami ginekologicznymi

Coraz więcej kobiet doświadcza problemów ginekologicznych, takich jak upławy, infekcje intymne czy torbiele. Często ich leczenie jest bardzo uciążliwe. Na rynku pojawia się na szczęście coraz więcej nowoczesnych metod radzenia sobie z takimi dolegliwościami. Coraz większą popularność zdobywają zaczerpnięte z tradycyjnej medycyny chińskiej globulki dopochwowe, tzw. Perły Księżniczki.

Perły Księżniczki – zastosowanie

Perły Księżniczki to przede wszystkim kuracja oczyszczająca, która ma za zadanie chronić przed infekcjami pochwy. Warto je stosować np. gdy często korzystamy z publicznych basenów lub toalet, otwartych zbiorników wodnych czy też gdy mamy wielu partnerów seksualnych. Perły Księżniczki są jednak skuteczne również w leczeniu wielu istniejących już dolegliwości. W skład preparatu wchodzą m.in. korzeń rabarbaru, akacja katechu, ekstrakt z nasion draceny smoczej, wysuszone dojrzałe owoce selernicy, modrzewnic chiński i inne rzadkie komponenty tradycyjnej medycyny chińskiej. Globulki Perły Księżniczki zawierają w opakowaniu 6 pudełeczek, w każdym z nich znajduje się szczelnie zamknięta globulka. Częstotliwość ich stosowania zależy od tego, czy mamy już jakieś problemy ginekologiczne czy też chcemy stosować globulki tylko profilaktycznie. W tym pierwszym przypadku globulkę aplikuje się na 3 dni, po czym należy zrobić sobie 2 dni przerwy i tak przez miesiąc. W przypadku profilaktyki z kolei wystarczająca będzie jedna globulka miesięcznie.

Leczenie chorób ginekologicznych

Perły Księżniczki oprócz skutecznego leczenia infekcji grzybiczych, bakteryjnych czy zakażeń wirusowych są odpowiednie dla kobiet cierpiących z powodu takich dolegliwości, jak nadżerki, mięśniaki, torbiele jajników czy endometrioza. Dzięki ogólnemu przywróceniu równowagi dróg rodnych, wielu kobietom mającym dotychczas problemy z poczęciem udaje się wreszcie zajść w wymarzoną ciążę.

Poprawa życia seksualnego

Perły Księżniczki dzięki działaniu złuszczającemu poprawiają wygląd stref intymnych, a także zapobiegają suchości pochwy, a dzięki rozluźnieniu nabłonka pochwy i poprawie napięcia tkanek w znacznym stopniu przyczyniają się do zwiększenia doznań podczas współżycia.

Kompleksowa ochrona zdrowia kobiety

Oprócz dolegliwości typowo ginekologicznych Perły Księżniczki mogą pomóc osobom z przewlekłą chorobą zatok, chronicznym zapaleniem gardła lub oskrzeli. Są skuteczne również w przypadku problemów z pęcherzem oraz dbają o zdrową, piękną cerę. W szczególności dotyczy to blaknięcia różnego rodzaju zmian pigmentacyjnych i przebarwień będących niechcianą pamiątką po opalaniu, ciąży czy trądziku. Globulki przyczyniają się także do spowolnienia procesów starzenia.