Czy warto skorzystać z depilacji laserowej Lightsheer?

Czy warto skorzystać z depilacji laserowej Lightsheer?

Prędzej czy później problem niepotrzebnych włosów na wielu miejscach na ciele, dotknie dużą część osób. Zasadne zatem stanie się szukanie metody i sposobu na to, aby je skutecznie usunąć. Jak wiadomo, zwykła depilacja jest czynnością bezcelową, ponieważ włosy, tak czy inaczej, szybko ponownie odrosną. Na rynku pojawiła się jednak nową metodą, czyli depilacja laserowa Lightsheer. Czy warto z niej skorzystać?

Na czym polega laserowa depilacja?

Każdy doskonale wie, na czym polega usuwanie włosów w przypadku standardowej depilacji. W sposób bardzo bolesny, a co najważniejsze mało skuteczny wyrywany jest włos z mieszka włosowego. Oczywiście bardzo szybko on ponownie odrasta, co rodzi konieczność ponownego go wyrwania.
Od jakiegoś czasu rynek bardzo dynamicznie zdobywa depilacja laserowa LightSheer, która pochodzi do tematu niepotrzebnego owłosienia z drugiej strony. Po co usuwać stale odrastający włos, skoro można usunąć powód jego odrastania, czyli mieszek włosa? I na tym właśnie polega taka depilacja, czyli na skierowaniu wiązki lasera w bardzo precyzyjny sposób na mieszek włosa, a tym samym jego wypalenie. Dzięki temu włos nigdy więcej z niego nie wyrośnie, a dana osoba będzie mogła cieszyć się piękną i gładką skórą już na zawsze.

Czy warto skorzystać z laserowej depilacji Lightsheer?

Wiele osób poważnie rozważa skorzystanie z takiej depilacji, lecz powstrzymuje je kilka niewiadomych spraw. Po pierwsze, czy jest to zabieg bezbolesny? A po drugie, jak długo trwa oraz czy jest kosztowny?
Przede wszystkim nadmienić trzeba, że jest to metoda bezbolesna, lecz mogąca przynieść czasowe zaczerwienienie i opuchniecie skóry. Co więcej, jest dość mocno rozłożona w czasie, czyli całkowite usunięcie włosów z danego miejsca, może zająć nawet kilka miesięcy. Pojedynczy zabieg trwa około pół godziny, lecz trzeba go wielokrotnie powtarzać, a to wymaga zagojenia się skóry i zejścia z niej zaczerwienienia oraz opuchlizny. Na koniec pozostaje kwestia kosztów. Zależne jest to od rejonu Polski oraz danego gabinetu kosmetycznego, lecz najczęściej koszt kształtuje się na poziomie około tysiąca złotych.

Artykuł powstał we współpracy z Klinika laserowej medycyny i kosmetyki ProClinic